Retond osvojio Zimski kup

U stolnoteniskom centru našeg otoka u Nerežišćima u dvorani "Hrvatski dom" odigran je Zimski kup Pingića Brač 2023.

U jednodnevnom natjecanju u nerežiškoj sportskoj dvorani "Hrvatski Dom" odigran je Zimski kup Pingić lige Brača.
Prvo mjesto pripalo je nerežiško-humčanskoj momčadi "RETOND".
U finalnom meču svladali su trenutno aktualne prvake otoka STK Gallo iz Supetra s uvjerljivih 5:2. Nerežiški osvajači Zimskog kupa imali su i u polufinalu laganu pobjedu nad postirskim majstorima za zelenim stolom od 5:3. Ovo je drugi Zimski stolnoteniski kup, a prvoga prošle godine osvojili su Postirani. Prvi Zimski Kup Pingić lige Brač odigran je u dvorani Pastoralnom centru u Postirama.
Ovogodišnji slavljenici momčad STK Retonda nastupila je u sastavu:
Josip Sabioncello, Jakša Marinković, Nikola Kašić.

Detaljne rezultate možete vidjeti ovdje.

Dosadašnji pobjednici kupa:

2022 - STK POSTIRA
2023 - STK RETOND

Uskoro započinju i prijave za proljetno prvenstvo Pingić lige Brača 2023. Prijave će početi dva tjedna ranije nego prošle godine tako da se zbjegnu kašnjenja zaostalih mečeva i da liga završi prije početka ljetne turističke sezone.